środa, 13 lutego 2013

Paczuszkowo

W styczniu pojawiły się u mnie trzy paczuszki z trzech różnych stron internetowych. Co zamówiłam?


Ze strony makeupbox.pl nowy pędzel do podkładu Hakuro H50. Jest rewelacyjny! Zapakowany w folię bąbelkową, za co strona ma u mnie duży plus. W dodatku dołączona krótka instrukcja "jak dbać o pędzel". Jestem po prostu zachwycona!Paczka z kosmetykomania.pl, w której to przybyły do mnie 3 bazy pod cienie z e.l.f. Porządnie zapakowane, nie mam do nich żadnych zażaleń. Kolory: 7503 - pearl; 7501 - sheer.
Paczka z drogeriamarzen.pl i tutaj jestem po prostu w siódmym niebie! Paczka przyszła w ekspresowym tempie, o każdej zmianie statusu mojego zamówienia informacja sms'em, bardzo przyjemna współpraca, po otrzymaniu paczki miły email z prośbą o opinię. BARDZO SOLIDNIE ZAPAKOWANE PRODUKTY!!! Nie dość, że wszystkie produkty były połączone razem folią bąbelkową, to w dodatku każdy z nich posiadał własne zabezpieczenie odpowiednią materią. I dostałam prezent: 24 kolorowe pilniczki do paznokci - tak mi się miło zrobiło :) Niestety, jedyne zastrzeżenie jakie mam, to kolory na zdjęciach zamieszczonych na stronie są zbyt nasycone. Mój zielony cień miał mieć piękny odcień zieleni, a błyszczyk miał być w kolorze pudrowego różu. Pomimo, iż te dwie rzeczy diametralnie się różnią od tych, których pożądałam, to jednak nie żałuję ich zakupu - zawsze się do czegoś przydadzą :) Błyszczyk - no.7 story; biały cień MIYO - no.01 WHITE; różowy cień MIYO - no.11 ANGEL; zielony cień MIYO - no.29 FORREST.

To by było na tyle styczniowych zawirowań paczkowych. Nie jest tego dużo, nie były to rzeczy drogie, ale ja osobiście jestem zadowolona :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz